Služby

Jsme především místem, kde si můžete dát skvělou kávu,  ochutnat sladké i slané, tradiční i netradiční dobroty. Nabídneme Vám kvalitní občerstvení a nápoje v příjemném prostředí. Stačí si jen vybrat.  Náš vždy usměvavý personál už se na Vás těší.


Otevírací doba

Ať už plánujete jakoukoliv akci, neváhejte nás kontaktovat a rezervovat si stůl. Připravíme pro Vás vhodné občerstvení a vybereme příjemné místo v naší kavárně. Přijďte si pochutnat na našich vynikajících domácích zákuskách, oslavit narozeniny nebo jen tak posedět s rodinou či přáteli. Zaručujeme Vám, že Vy i Vaši blízcí budete stoprocentně spokojeni. Těšíme se, že se stanete jedním z našich pravidelných návštěvníků a budete se k nám rádi i s přáteli vracet.

 

Káva a zákusky

Vyberte si ze široké nabídky. Velmi kvalitní káva. Ocení každý milovník kávy. Zákusky pečeme přímo v kavárně. Vždy čerstvé domácí a velmi chutné. Přijďte ochutnat a zrelaxovat tělo v pohodovém prostředí. Náš tým je tu pro Vás a my zaručujeme, že od nás vždy odejdete spokojeni.

 

Dárek pro radost

Vyberte si z aktuální nabídky kosmetiky, ručně šitých drobných dárků, bylinných čajů, originálních Andělských sušenek s nepřeberným množstvím příchutí. Sušenky pečeme s láskou a rády. Dárkově baleny.